ALL YOU NEED IS LASH – wideo dla Phlov by Anna Lewandowska

12 maja 2022

PHLOV by Anna Lewandowska


Phlov by Anna Lewandowska – marka naturalnych i wegańskich kosmetyków. Kosmetyki marki PHLOV tworzone są w oparciu o innowacyjne składy, miłość do natury i radość dbania o wygląd i zdrowie. W jej asortymencie znaleźć można kosmetyki do pielęgnacji m. in. ciała, twarzy i włosów.

ALL YOU NEED IS LASH to serum stymulujące wzrost i objętość rzęs. Jego delikatna, bezzapachowa formuła nie tylko nie podrażnia oczu, ale też szybko się wchłania, przez co aplikacja jest prosta i przyjemna. Serum zawiera starannie dobrane substancje odżywcze, które sprawiają, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i gęstsze.

Co zrobiliśmy?

Prace nad projektem wideo dla PHLOV – ALL YOU NEED IS LASH rozpoczęliśmy od stworzenia scenariusza, koncepcji scenografii oraz produkcji. Scenografia którą wykonaliśmy oparta była na jasnej, pastelowej przestrzeni, z widocznym efektem wiejącej bryzy, który wprawia w subtelny ruch białe zasłony.

Zdjęcia wideo zostały rozpisane na jeden dzień zdjęciowy podczas, którego zrealizowane zostały nagrania z udziałem Anny Lewandowskiej oraz ujęcia produktowe serum do rzęs All You Need Is Lash. Struktura ujęć składała się z trzech podstawowych filarów: beauty shot’y, aplikacji produktu, packshotów produktu.

Zlecenie obejmowało takę montaż i postprodukcję wideo, jak również reformatowanie materiału, co umożliwia użycie go w różnych kanałach marketingowych.

ALL YOU NEED IS LASH - wideo
BACKSTAGE

Poniżej umieszczamy kilka zdjęć backstage'owych z realizacji wideo ALL YOU NEED IS LASH dla Phlov by Anna Lewandowska.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.