Carrefour – zdjęcia foodowe

Carrefour Polska


Carrefour Polska jest jedną z największych sieci handlowych w Europie. Grupa Carrefour prowadzi swoją działalność w 34 krajach na 4 kontynentach. W Polsce posiada sklepy w pięciu formatach handlowych, począwszy od hipermarketów skończywszy na dyskontach.

Jednymi z najważniejszych produktów oferowanych przez Carrefour są produkty żywnościowe, a blisko połowa sali sprzedaży w hipermarketach to produkty świeże tj. owoce, warzywa, mięsa, wędliny, sery.

Dla Carrefour Polska prowadzimy stałą i pełną obsługę fotograficzną produktów żywnościowych.

Zdjęcia packshot

Poniżej przykłady kilku zdjęć packshotowych produktów świeżych. Jest to najprostsza forma zdjęć produktów żywnościowych jakie wykonujemy dla Carrefour Polska.

Mini aranże na białym tle

Produkty foodowe często fotografujemy w mini aranżu na białym tle

Zdjęcia aranżowane

Bardziej rozbudowanymi zdjęciami są zdjęcia aranżowane produktów żywnościowych

Zdjęcia tematyczne produktów spożywczych

Ostatnią kategorią zdjęć jakie wykonujemy dla Carrefour Polska są zdjęcia tematyczne. Specjalne aranżacyjne zdjęcia wykonywane są w oparciu o przygotowaną koncepcje i wytyczne.

Gdzie użyte są nasze zdjęcia?

Poniżej przykłady gdzie używane są nasze zdjęcia prze Carrefour Polska. Zdjęcia są również używane w prasie, telewizji, na bilbordach, materiałach POS

Mogą Cię zainteresować

Katalog z winami – Carrefour
Content fotograficzny dla Bio Oil na rok 2023
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.