Content fotograficzny dla Bio Oil

7 grudnia 2021

Bio Oil


Bio-Oil to marka, która od ponad 30 lat towarzyszy kobietom w codziennej wyjątkowej pielęgnacji ciała. Bio‑Oil zajmuje się badaniami oraz opracowywaniem specjalistycznych produktów do pielęgnacji skóry, wykorzystując olej w celu uzyskania wysokiej skuteczności oferowanych kosmetyków. Bio‑Oil skupia się wyłącznie na badaniach. Dystrybucję i sprzedaż swoich produktów powierza na zasadzie licencji wiodącym firmom kosmetycznym z całego świata.

Skład Olejków Bio-Oil to starannie wyselekcjonowane, naturalne olejki (m. in. lawendowy, rumiankowy, rozmarynowy i olejek z nagietka), witaminy oraz unikalny składnik: PurCellin Oil, które aktywnie działają na skórę z rozstępami, bliznami oraz przebarwieniami. Co bardzo ważne, wszystkie olejki Bio-Oil są przebadane klinicznie.

Co zrobiliśmy?

Dla marki Bio Oil wykonaliśmy pełen zakres usługi od pomysłu do realizacji, począwszy od przygotowania konceptu zdjęć, przez wykonanie zdjęć aranżacyjnych w studio, a skończywszy na wykonaniu zdjęć ilustracyjnych z udziałem modeli. Równoległe były realizowane materiały wideo przez RAGUS FILM (dzięki za zaufanie i wsparcie)

Koncept
.01

Koncept

zdjęcia aranżacyjne
.02

zdjęcia aranżacyjne

zdjęcia ilustracyjne
.03

zdjęcia ilustracyjne

Zdjęcia aranżacyjne w studio

Zgodnie z przygotowaną przez nas koncepcją wykonaliśmy zdjęcia aranżacyjne produktów marki Bio Oil. Zadbaliśmy o każdy szczegół aranżacji.

Zdjęcia ilustracyjne

Wykonaliśmy zdjęcia ilustracyjne olejków marki Bio Oil. Przygotowane scenki ilustrowały codzienne użycie produktów marki w naturalnym otoczeniu domu i łazienki.

Gdzie wykorzystano nasze zdjęcia?

Wykonane przez nas zdjęcia dla Bio Oil wykorzystane zostały w mediach społecznościowych tj. Instagram i Facebook, do promowania marki oraz ich produktów. Ponadto, fotografie stały się doskonałą ilustracją do artykułów na blogu firmowym Bio Oil.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.