Content fotograficzny dla marki La Rive #1

23 września 2021

La rive


LA RIVE to jeden z czołowych producentów perfum i wód perfumowanych w Europie. Firma słynie z produkcji kosmetyków, tworząc wyjątkowe kompozycje zapachowe. Ponadto, samodzielnie projektują flakony, nasadki i opakowania dla swoich produktów dbając o nowoczesny design i niepowtarzalność form.

Oferta firmy obejmuje perfumy, wody perfumowane, toaletowe, kolońskie i dezodoranty perfumowane oraz żele pod prysznic i perfumowane wody po goleniu. Produkty dostępne są w dedykowanych kolekcjach LA RIVE dla kobiet, dla mężczyzn oraz produktów dziecięcych.

LA RIVE DESTINEE to pełna elegancji woda perfumowana z rodziny zapachów orientalnych dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet z klasą.

Co zrobiliśmy?

Podczas projektu wyprodukowany został content fotograficzny dla marki LA RIVE. Projekt obejmował wykonanie zdjęć produktowych, zdjęć reklamowych oraz GIFów wody perfumowanej DESTINEE.

Zdjęcia produktowe
.01

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia reklamowe
.02

Zdjęcia reklamowe

GIFy
.03

GIFy

Zdjęcie produktowe


Jednym z elementów zlecenia było wykonanie zdjęć produktowych wody perfumowanej LA RIVE DESTINEE. Został położony duży nacisk nad spójnością zdjęć packshotowych z wcześniejszymi produktami marki LA RIVE. Zrealizowane zdjęcia przedstawiały nie tylko sam elegancki flakonik ale również opakowanie produktu, jak i zestawienia produktu wraz z opakowaniem.

Zdjęcia reklamowe

Zdjęcia reklamowe perfumowanej wody LA RIVE DESTINEE wykonane zostały w aranżacji łączącej delikatność kwiatów z surowością i elegancją marmuru.

GIFy

Doskonałym sposobem na atrakcyjny wpis w Social Meciach jest użycie ruchomego obrazka np. GIFu. W ramach projektu zrealizowane zostały dwa różne GIFy, które były spójne z koncepcją całego projektu. Animacje zostały wykonane techniką zdjęć poklatkowych.

Brief


W ramach ustaleń z Klientem przygotowany został obszerny brief. Dokument zawierał pełny zestaw informacji dotyczący projektu, potrzebnymi do zrealizowania zlecenia, wraz z szczegółowym opisem koncepcji, scenografią i dodatkami.

Gdzie użyto nasze zdjęcia?

Przygotowany materiał fotograficzny został użyty m.in. w katalogu produktów LA RIVE na rok 2021, sklepie internetowym www.larive-parfums.com oraz Social Mediach firmy, do promowania wody perfumowanej DESTINEE

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.