Filmy promocyjne

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Wideo

Już wkrótce więcej szczegółów. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmów: wizerunkowych, korporacyjnych, promocyjnych.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][vc_video link=”https://youtu.be/zP_w_O8H7qg”][vc_empty_space height=”80px”][vc_video link=”https://youtu.be/GqPANdwZiQQ”][vc_empty_space height=”80px”][/vc_column][/vc_row]

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.