Novo Nordisk – obsługa spotkania online

23 grudnia 2021

Novo Nordisk


Novo Nordisk to globalna firma farmaceutyczna z 95 letnim doświadczeniem. Firma jednym ze światowych liderów w rozwoju innowacji i liderem w produkcji insuliny oraz leczeniu cukrzycy. Zajmuje się także wytwarzaniem środków dla terapii hormonalnej, dla pacjentów chorych na hemofilię czy też hormonu wzrostu.

Novo Nordisk z główną siedzibą w Danii, zatrudnia ponad 43 100 pracowników w 79 krajach, a jej produkty dostępne są na ponad 170 rynkach.

Co zrobiliśmy?

Dla firmy Novo Nordisk zrealizowaliśmy transmisję online, dla oddziałów firmy z innych krajów. W warszawskim biurze firmy stworzyliśmy studio. Zaaranżowaliśmy przestrzeń z wykorzystaniem ścianki z logo firmy, rollupów i mebli oraz żywych kwiatów. Zapewniliśmy odpowiednie oświetlenie planu zdjęciowego. Realizacja streamingu odbywała się przy użyciu trzech kamer, ze względu na fakt udziału trzech osób prowadzących spotkanie. Dla dobrej interakcji prowadzących z uczestnikami spotkania wykorzystaliśmy ekran LED 65″ na którym wyświetlany był czat oraz obraz z kamer uczestników spotkania z różnych krajów.

Novo Nordisk spotkanie online Warszawa - backstage

Poniżej publikujemy kilka zdjęć ukazujących od zaplecza realizację spotkania online dla firmy Novo Nordisk, które odbyło się w Warszawie.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.