fbpx
Menu

Odbierz bezpłatnie zdjęcia testowe produktów

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zamów bezpłatnie próbne zdjęcia swoich produktów

 

Krok po kroku:

 

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][icon_text icon=”fa-file” icon_type=”circle” icon_position=”left_from_title” icon_size=”fa-3x” title=”01 Uzupełnij formularz” text=”Określisz w nim jakie produkty do nas trafią, jak je mamy sfotografować, gdzie odesłać. ” link_icon=”no”][vc_empty_space height=”15px”][vc_btn title=”FORMULARZ” shape=”square” color=”juicy-pink” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fefotografia.eu%2Fformularz%2Fzamowienie%2F2%2F||target:%20_blank|”][vc_empty_space height=”50px”][icon_text icon=”fa-car” icon_type=”circle” icon_position=”left_from_title” icon_size=”fa-3x” title=”02 Wyślij produkty ” text=”Adres naszego studia produktowego:
eFOTOGRAFIA
ul. Czackiego 17
38-200 Jasło
tel. 697 012 512
mail: kontakt@efotografia.eu
Zdjęcia reklamowe, z modelem i modelką realizowane są w Warszawie – prosimy wtedy o kontakt. „][vc_empty_space height=”50px”][icon_text icon=”fa-camera” icon_type=”circle” icon_position=”left_from_title” icon_size=”fa-3x” title=”03 Zdjęcia” text=”Czekaj na kontakt z naszej strony – po otrzymaniu towaru w ciągu około 3 dni roboczych dostarczamy zdjęcia i je omawiamy. Na tej podstawie potwierdzamy wycenę.”][vc_empty_space height=”50px”][vc_cta h2=”W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości skontaktuj się z nami” h4=”tel 697 012 512″ txt_align=”center” shape=”square” color=”juicy-pink”][/vc_cta][vc_column_text]W ramach zdjęć testowych najlepiej podesłać kilka produktów – tak abyśmy zobaczyli różnorodność. Z nich wybieramy najtrudniejsze i tworzymy zdjęcia. Pamiętaj – do paczki możesz dołączyć także docelowe produkty do zdjęć – zaoszczędzisz czas i pieniądze na kuriera. W ramach testów nie wykonujemy zdjęć na modelu/modelce, a także zdjęć aranżacyjnych.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.