fbpx
Menu
Portfolio

Zdjęcia koszul

Zdjęcia koszul, zdjęcia pasków czy zdjęcia krawatów mogą być naprawdę zjawiskowe. Umieścić można je w magazynach, katalogach, gazetach, ale też na billboardach. Zależne jest to od wymagań klientów oraz przyjętej przez nich formy reklamy. Najważniejsza przy tego typu zdjęciach jest kreatywność, aby dynamicznie ująć dane towary i stworzyć niesamowitą atmosferę. W naszym studiu przywiązujemy wielką uwagę do najdrobniejszych detali, aby każdy produkt prezentował się rewelacyjnie w każdej sytuacji.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.