fbpx
Menu
Portfolio

Zdjęcia – akcesoria telefoniczne

Odpowiednia fotografia akcesoriów telefonicznych z pewnością pozytywnie wpłynie na ich promocję i sprzedaż. Jeśli jesteś producentem lub sprzedawcą tego typu towaru – inwestycja w profesjonalną sesję zdjęciową, to strzał w dziesiątkę. Chcąc wypromować akcesoria telefoniczne zadbaj o taką ich prezentację aby była ona atrakcyjna i przykuwająca uwagę potencjalnych odbiorców. Zadbaj o odpowiednie wyeksponowanie i dobór tła. Rozważ zdjęcia w technologii 360, które są bardzo dokładne i precyzyjnie pokazują dany produkt.  Poznaj naszą nasze usługi, oferujemy profesjonalne zdjęcia – akcesoria telefoniczne.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.