Portfolio

Profesjonalne zdjęcia biżuterii

Wybór biżuterii, to dla każdej kobiety niełatwa sprawa. Tego typu produkty muszą być pięknie wyeksponowane czy sfotografowane, aby przyciągnęły uwagę potencjalnego klienta. Elementy takie jak profesjonalne zdjęcia biżuterii, jej ekspozycja i oczywiście wykonanie, z pewnością ułatwią jej sprzedaż. Profesjonalny fotograf z pewnością wykona dobre zdjęcia biżuterii i fotografikę łańcuszek czy chociażby kolczyki, że na zdjęciu wyjdą one tak, że z pewnością przykują uwagę każdego oglądającego. Warto inwestować w tego typu rozwiązania ponieważ odpowiednia fotografia z pewnością ułatwi nam sprzedaż i prezentację danego produktu.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.