fbpx
Menu
Portfolio

Zdjęcia budynków

Obecne rozwiązania w dziedzinie fotografii pozwalają na wykorzystywanie bardzo wielu pomocnych technologii pomocnych przy fotografowaniu. Jedną z ciekawszych nowinek technicznych jest fotografia 360, która jest w stanie przedstawić interesujący nas np. obiekt w każdym niemal jego calu. Tego typu technologie bardzo często przedstawiają zdjęcia budynków, a także inne związane z architekturą. Dzięki takim fotografiom jesteśmy w stanie dostrzec nawet najmniejsze szczegóły wybranej budowli czy konstrukcji.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.