fbpx
Menu
Portfolio

Profesjonalne zdjęcia eventowe

Zawodowe wykonywanie zdjęć to nie tylko sesje fotograficzne w studiu. Profesjonalne zdjęcia eventowe pozwalają na dokładną dokumentację wydarzenia, a następnie wykorzystywanie ich w raportach, artykułach na portalach, czy w celach promocyjnych klienta. Łapanie w kadr wyjątkowych chwil, a także przygotowywanie pełnej relacji wydarzenia to zajęcie, które wykonywane jest z wyjątkową precyzją. Zdjęcia eventowe są szczególnie wyjątkową formą dokumentacji nie tylko oficjalnego spotkania, lecz także mniej formalnych zlotów.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.