fbpx
Menu
Portfolio

Film reklamowy Warszawa

Film promocyjny jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Oprócz interesującego scenariusza, dobre wrażenie robią także widowiskowe efekty specjalne. Odpowiednio nakręcony i wykonany w wysokiej jakości, zachęci do działania każdego. W przypadku promocji miasta Warszawa, takie wideo będzie doskonałym sposobem przedstawienia jej uroków zarówno Polakom, jak i obcokrajowcom. Wykonany przez naszą firmę film reklamowy Warszawy, zaprezentuje stolicę jako jedną z najpiękniejszych europejskich stolic. Zapraszamy do kontaktu. eFOTOGRAFIA – filmy promocyjne Warszawa.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.