Portfolio

Flatshoty

Flatshoty to technika fotograficzna, która zyskała na popularności w dobie mediów społecznościowych. Flatshot polega na przedstawieniu dowolnych przedmiotów np. ubrań i dodatków, kwiatów w określonej kompozycji i sfotografowanie ich tak jakby na płasko, patrząc z góry. Do popularyzacji tej techniki na pewno przysłużyło się przekonanie, że każdy posiadający chociażby smartphone użytkownik internetu jest w stanie zrobić takiego typu zdjęcie. Żeby jednak przykuć uwagę, stylizacja powinna być starannie przemyślana oraz powinna posiadać pasującą gamę kolorystyczną.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.