Portfolio

Zdjęcia kosmetyków

Jeśli zamierzasz wprowadzić na rynek lub zaprezentować nowy kosmetyk – zadbaj o jego odpowiednią promocję. Zdjęcia kosmetyków powinny zawierać nie tylko sam produkt, ale i drugi wymiar, który będzie odpowiedni do danej kategorii. Zakłady fotograficzne prześcigają się technologiach, które oferują swoim klientom – jako przykład warto wskazać fotografię 360, która w sposób dokładny i przede wszystkim miły dla oka przedstawia dany kosmetyk. Dbałość o szczegóły i jakość wykonania z pewnością przysłuży się promocji naszego produktu.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.