Portfolio

Lookbook

Czym są lookbooki? Lookbook może być dostępny w dwóch wersjach: papierowej lub cyfrowej. Celem w stworzeniu lookbooku jest zaprezentowanie czyjejś pracy albo portfolio, jeśli masz na myśli zdjęcia pojedynczych osób takich jak styliści, modele czy fotografowie. Lookbooki prezentujące daną markę, kolekcję albo linię odzieży to po prostu zdjęcia modeli, które zawierają najbardziej popularne, wpisujące się w trendy lub nawet dominujące ubrania z danej kolekcji. Można powiedzieć wprost, że stanowią wizytówkę producenta, projektanta danej marki.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.