Portfolio

Zdjęcia garniturów

Topowe marki zajmujące się sprzedażą internetową garniturów i odzieży eleganckiej bardzo dużą uwagę przywiązują do odpowiedniej prezentacji swoich produktów. Zdjęcia garniturów, koszul czy marynarek powinny w sposób bardzo rzetelny odzwierciedlać wszystkie ich cechy. Odzież elegancja – jak sama nazwa wskazuje, powinna elegancko prezentować się również na zdjęciach. Dlatego producenci odzieżowi korzystają z usług firm, które zajmują się profesjonalną fotografią i reklamą produktów. Dbałość o szczegóły z pewnością zainteresuje potencjalnych klientów. Poznaj ofertę studia eFOTOGRAFIA – manekin krawiecki zdjęcia.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.