Portfolio

Zdjęcia napoi

Profesjonalne zdjęcia sprzedawanych produktów z pewnością ułatwią ich promocję i prezentację. W branży spożywczej odpowiednia fotografia produktu odpowiada za dalszą jego sprzedaż. Zdjęcia napoi i jedzenia warto prezentować tak, aby przykuwały one wzrok nie tylko na bilbordach, w gazetach czy na plakatach, ale i na sklepowych półkach. Musimy pamiętać, że klienci często wybierają dany produkt wzrokiem, dlatego też warto zainwestować w odpowiednią kampanię reklamową, która pozwoli nam na dobrą promocję naszej marki.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.