fbpx
Menu
Portfolio

Zdjęcia butów

Branża obuwnicza coraz częściej skupia się na sprzedaży swoich produktów w internecie i potrzebne są zdjęcia butów. Chcąc odpowiednio wypromować swoje produkty w wirtualnym sklepie, skupmy się aby zdjęcia butów zostały wykonane z należytą dbałością o szczegóły. Źle sfotografowany produkt z pewnością nie będzie obiektem zainteresowania, dlatego też warto postawić na takiego fotografa, który odpowiednio zaprezentuje i wypromuje nasze obuwie. Na zdjęciach nie warto oszczędzać, dlatego lepiej wybrać profesjonalistę i osobę z doświadczeniem w fotografii. eFOTOGRAFIA zaprasza – wykonujemy profesjonalne zdjęcia butów.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.