Portfolio

Packshoty 360

Czym jest packshot? Jaka jakie są ich cen? Packshot 360 to określenie używane chętnie w reklamach, a służy do przedstawienia produktów za pomocą dwóch typów obrazu: ruchomego lub statycznego. W celu stworzenia ruchomego (inaczej mówiąc interaktywnego) packshotu, potrzebne jest wykonanie paru zdjęć, na których będzie widoczny ten przedmiot pod różnymi kątami. Z kolei do stworzenia statycznego obrazu potrzebne jest białe tło, namiot bezcieniowy albo stół. Przed wykonaniem zdjęcia, należy odpowiednio oświetlić przedmiot. W e-commerce packshoty pozwalają obejrzeć przedmiot w 3D. eFOTOGRAFIA – packshot studio zaprasza do skorzystania z oferty. Zobacz packshot ceny.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.