Portfolio

 

 

Sesja wizerunkowa Warszawa

Sesja wizerunkowa – to dzięki niej w sposób odpowiedni i skuteczny zaprezentujesz siebie czy np. kandydata na określone stanowisko. Profesjonalna sesja zdjęciowa pozwoli na rzetelną i przykuwającą wzrok kampanię promującą daną osobę. W tym przypadku warto zadbać o nawet najdrobniejsze szczegóły począwszy od ułożenia ciała, aż po odpowiedni dobór odzieży, tła, czy ogólnej kompozycji zdjęcia. Pamiętajmy, że większość z nas jest wzrokowcami i zachęceni obrazem, z pewnością zainteresujemy się co sesje wizerunkowe przedstawiają. eFOTOGRAFIA ma w swojej ofercie sesja wizerunkowa w Warszawie. Zobacz, ile to kosztuje – sesja wizerunkowe cena.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.