fbpx
Menu
Portfolio

Zdjęcia 360

Chcąc zaprezentować nowy produkt na rynku, markę czy miejsce, warto skorzystać z profesjonalnej fotografii – na przykład ze zdjęć 360. Przedstawiają one w sposób bardzo dokładny, ale i przede wszystkim ciekawy dla oka interesujący nas element czy miejsce. Zdjęcia 360 charakteryzują się tym, że pozwalają nam niemal dotknąć, to co jest przed nami. Są idealnym rozwiązaniem i przede wszystkim korzystnym cenowo dla tych, którzy mają zamiar wypromować siebie lub inny produkt na rynku. Jest to zdecydowanie idealne narzędzie promocji i kreowania wizerunku.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.