fbpx
Menu
Portfolio

Zdjęcia na wieszakach

Zdjęcia na wieszakach – czym się wyróżniają? Zdjęcia na wieszakach należą obok packshotów, flatshotów i zdjęciach typu duch do najpopularniejszego typu przedstawiania ubrań na stronach e-commerce. W przeciwieństwie do tradycyjnego zdjęcia ubrania na ciele modelki, zdjęcie ubrania na wieszakach nie jest prezentowane na osobie, z reguły wykorzystuje się do jego zrobienia jednolite np. białe tło. Do zalet takiego typu przedstawiania ubrań z pewnością należy szybki okres realizacji usługi, w przypadku aktualizacji kolekcji utrzymanie jednego stylu, jak i również tańsze koszty realizacji.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.