Portfolio

Zdjęcia reklamowe produktów

Zdjęcia reklamowe produktów mają na celu ukazanie poszczególnych produktów pochodzących od producentów w zdecydowanie lepszej formie, atrakcyjniejszej dla odbiorcy. Dzięki takim zdjęciom bez problemów można znaleźć nabywców na własne towary. Zdjęcia wykorzystywane mogą być na różnoraki sposób, np. w formie reklamy produktów sprzedawanych w Internecie. Mogą też służyć jako prezentacja znajdująca się na materiałach drukowanych. Ich głównym celem jest to, że zatrzymują uwagę klienta na towarze przez bardzo długi czas, czym zwiększa się swoje szanse na to, że klient wreszcie zdecyduje się na jego zakup. Wykonywane są one w ciekawy sposób graficzny, tak aby jak najlepiej przedstawić dany produkt i wyróżnić go na tle konkurencji. Zobacz zdjęcia reklamowe cennik w eFOTOGRAFII.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.