Portfolio

Zdjęcia typu duch

Czym wyróżnia się przedstawianie odzieży na zdjęciach typu duch? Jak sama nazwa na to wskazuje, zdjęcia typu duch polegają na fotografowaniu odzieży na niewidocznych manekinach. Klient wybiera wtedy produkt bardziej obiektywnie, ponieważ nie zwraca uwagi na tzw. rozpraszacze – modelkę/modela albo manekin. Jest to coraz częściej stosowana technika, zastępująca powoli tradycyjne zdjęcia z modelkami. Do jej niewątpliwych zalet należy skrócony czas realizacji zdjęć, utrzymanie jednego stylu w przypadku aktualizacji kolekcji, a także tańsze koszty realizacji.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.