Krzysztof Urba

18 czerwca 2018

W imieniu firmy Habys Sp. z o.o. z Jasła, producenta profesjonalnych stołów do masażu, mam przyjemność wystawić rekomendację firmie eFOTOGRAFIA.
Pan Michał wraz z Panem Łukaszem z eFOTOGRAFIA w październiku 2014 przeprowadzili dla nas sesję zdjęciową stołów do masażu wraz z udziałem modeli w Gołębiewski Spa w Wiśle.
Współpraca miała charakter kompleksowy. Zakres prac eFOTOGRAFIA obejmował zarówno przygotowanie koncepcyjne, znalezienie odpowiedniego obiektu, dobór modeli, zaplanowanie i wykonanie sesji oraz obróbkę zdjęć.
Sposób pracy, pełne zaangażowanie, kreatywność , doświadczenie, dbałość o szczegóły – bardzo pozytywnie nas zaskoczyły a efekt finalny w postaci bardzo dobrych zdjęć – wprowadził nas w obszar zachwytu.
Gorąco polecamy usługi eFOTOGRAFIA wszystkim wymagającym zleceniodawcom, którym zależy na kreatywności i wysokiej jakości fotografii reklamowych.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.