Paweł Zając

18 czerwca 2018

eFOTOGRAFIA organizowała dla nas sesje zdjęciowe na potrzeby naszych sklepów internetowych. Michał nie tylko organizował sesje, ale zarządzał całym zespołem w skład którego wchodzili: modele, stylistki, drugi fotograf. Tworzył dla nas budżet foto oraz kalkulacje kosztów zdjęć.

Przy każdym projekcie mogliśmy liczyć na ogromne zaangażowanie, dyspozycyjność i elastyczność. Michał jest osobą otwartą, komunikatywną, relacyjną-doskonale odnajduje się w pracy z ludźmi. Jest kreatywny i otwarty na nieszablonowe rozwiązania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. Wszystkie zlecone zadania nie tylko spełniały nasze oczekiwania, ale przede wszystkim bardzo się nam podobały.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.