fbpx
Menu

Paweł Zając

18 czerwca 2018

eFOTOGRAFIA organizowała dla nas sesje zdjęciowe na potrzeby naszych sklepów internetowych. Michał nie tylko organizował sesje, ale zarządzał całym zespołem w skład którego wchodzili: modele, stylistki, drugi fotograf. Tworzył dla nas budżet foto oraz kalkulacje kosztów zdjęć.

Przy każdym projekcie mogliśmy liczyć na ogromne zaangażowanie, dyspozycyjność i elastyczność. Michał jest osobą otwartą, komunikatywną, relacyjną-doskonale odnajduje się w pracy z ludźmi. Jest kreatywny i otwarty na nieszablonowe rozwiązania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. Wszystkie zlecone zadania nie tylko spełniały nasze oczekiwania, ale przede wszystkim bardzo się nam podobały.

Mogą Cię zainteresować

Zdjęcia świąteczne
Zdjęcia odzieży medycznej
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.