fbpx
Menu

Wojciech Tulwin

18 czerwca 2018

Z Panem Michałem Kudłaczem współpracowaliśmy od stycznia 2013 roku. Obowiązkiem Pana Michała było przygotowanie i wdrożenie pierwszych zdjęć do sklepu internetowego Recman24.com. Jest to osoba ambitna, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie stosuje innowacyjne rozwiązania. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i rekomendujemy usługi fotograficzne oferowane przez Pana Michała Kudłacza.

Mogą Cię zainteresować

Novo Nordisk – obsługa spotkania online
Zdjęcia reklamowe dla La Rive Body Mist #2
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.