Wideo promocyjne Coders Lab

18 sierpnia 2021

CODERS LAB


CODERS LAB to założona w 2013 roku polska firma szkoleniowa z branży IT. Marka Coders Lab posiadała swoje filie w 9 miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu, Białymstoku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie oraz Gdańsku.

Firma oferuje szkolenia, które pozwalają w krótkim czasie na poznanie wiedzy potrzebnej do rozpoczęcia pracy jako programista w zakresie: PHP, Python, Ruby, Node.js, .Net oraz WordPress. Szkolenia skierowane są dla początkujących jak również dla specjalistów chcących kształcić się w zakresie m.in.: front-end developer, back-end developer oraz full-stack developer.

Co zrobiliśmy?

Przygotowaliśmy zdjęcia oraz materiały wideo do kampanii "Odkoduj swoją moc"

W ramach zlecenia dla Coders Lab zrealizowaliśmy zdjęcia oraz wideo.

Zdjęcia wykorzystano do stworzenia kreacji banerowych, które zostały zaprojektowane wcześniej. Istotnym elementem w wykonywaniu tego typu fotografii jest wyobrażenie sobie gdzie będą występować dorysowane elementy kreacji. Dzięki temu, uzyskana została spójności postaci z grafikami banerowymi.

Bardzo ważnym elementem zlecenia dla Coders Lab było stworzenie filmów reklamowych dla kampanii „Odkoduj swoją moc”. Stworzyliśmy zarówno krótkie filmy 6 sekundowe zapowiadające główne materiały, jak i również filmy  reklamowe opowiadające historię różnych uczestników kursów programistycznych oferowanych przez Coders Lab.

Zdjęcia do kreacji banerowych

HISTORIA KAROLA
HISTORIA MARTY
ZAPOWIEDŹ KAMPANII KAROL
ZAPOWIEDŹ KAMPANII MARTA

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.