fbpx
Menu

Wideo reklamowe dla Aelia

22 listopada 2021

AELIA


Aelia Duty Free to sieć stacjonarnych sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na lotniskach w Polsce, Republice Czeskiej, Francji, we Włoszech, w Nowej Kaledonii, Nowej Zelandii i w Zjednoczonym Królestwie. Aelia to także sklep internetowy Aelia Duty Free – Zakupy Prosto z Lotniska!

W sklepach Aelia Duty Free znajdziesz szeroką ofertę luksusowych międzynarodowych marek, polskich produktów oraz niszowe lokalne brandy.

Born in Poland to kampania Aelia Duty Free z wyjątkową gamą polskich produktów, które cechuje najwyższa jakość oraz niepowtarzalność. Zostały one wyselekcjonowane z myślą o zagranicznych turystach oraz podróżnych, którzy chcą zabrać ze sobą „fragment Polski”.

Co zrobiliśmy?


Prace nad projektem materiałów wideo dla Aelia Duty Free składały się z szeregu etapów. Wraz z naszym Klientem braliśmy udział począwszy od ustalenia scenografii bazowej zgodnej z Key Visualem kampanii Born in Poland, wykonaniem poszczególnych elementów scenografii, zaproponowaniem oraz doborem dodatków, a także stworzeniem scenariuszy każdego z filmów.

Dla kampanii Born in Poland wyprodukowaliśmy 18 filmów w dwóch różnych formatach – dostosowanych pod Social Media i ekrany na ekspozytorach POS w sklepach Aelia Duty Free.

Dodatkowo podczas realizacji projektu powstały zdjęcia reklamowe produktów biorących udział w kampanii Born in Poland.

O spójność z koncepcją Born in Poland zadbała agencja kreatywna Peppermint. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

BRIEF

Brief to nieodzowny element komunikacji z Klientem. Przed każdą realizacją przygotowaliśmy dokumenty z zestawem informacji użytecznych w procesie tworzenia wideo reklamowego. Briefy ukazywały scenografie wraz ich podstawowymi elementami oraz szczegółowy opis każdej sceny.

ZDJĘCIA

Równocześnie z produkcją materiałów wideo powstawały zdjęcia reklamowe. Konwencja i stylistyka zdjęć była ściśle związana z filmami. Umożliwiło to Klientowi użycie zdjęć w Social Mediach a także innych środkach reklamy takich jak ulotki czy banery.

Bakuchiol Lift
IRENA ERIS Circalogy

Gdzie wykorzystano nasze materiały?


Wyprodukowane przez nas materiały filmowe zasiliły ekspozytory POS zlokalizowane w sklepach lotniskowych Aelia Duty Free.

Wideo wyświetlane było na ekranach w najbardziej wyeksponowanym miejscu sklepu – stand reklamowy kampanii Bord in Poland. Filmy witały wchodzących klientów zaraz przy wejściu do sklepu.

BACKSTAGE

Poniżej prezentujemy kilka ujęć od zaplecza wykonanych w trakcie realizacji projektu. Do pracy nad projektem zaangażowanych było szereg osób m.in.: kierownik produkcji, operator kamery, montażysta video, realizator światła, set designer.

Mogą Cię zainteresować

Content fotograficzny dla Day up
Świąteczne studio fotograficzne na wynajem
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.