Wideo reklamowe dla Aelia

22 listopada 2021

AELIA


Aelia Duty Free to sieć stacjonarnych sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na lotniskach w Polsce, Republice Czeskiej, Francji, we Włoszech, w Nowej Kaledonii, Nowej Zelandii i w Zjednoczonym Królestwie. Aelia to także sklep internetowy Aelia Duty Free – Zakupy Prosto z Lotniska!

W sklepach Aelia Duty Free znajdziesz szeroką ofertę luksusowych międzynarodowych marek, polskich produktów oraz niszowe lokalne brandy.

Born in Poland to kampania Aelia Duty Free z wyjątkową gamą polskich produktów, które cechuje najwyższa jakość oraz niepowtarzalność. Zostały one wyselekcjonowane z myślą o zagranicznych turystach oraz podróżnych, którzy chcą zabrać ze sobą „fragment Polski”.

Co zrobiliśmy?


Prace nad projektem materiałów wideo dla Aelia Duty Free składały się z szeregu etapów. Wraz z naszym Klientem braliśmy udział począwszy od ustalenia scenografii bazowej zgodnej z Key Visualem kampanii Born in Poland, wykonaniem poszczególnych elementów scenografii, zaproponowaniem oraz doborem dodatków, a także stworzeniem scenariuszy każdego z filmów.

Dla kampanii Born in Poland wyprodukowaliśmy 18 filmów w dwóch różnych formatach – dostosowanych pod Social Media i ekrany na ekspozytorach POS w sklepach Aelia Duty Free.

Dodatkowo podczas realizacji projektu powstały zdjęcia reklamowe produktów biorących udział w kampanii Born in Poland.

O spójność z koncepcją Born in Poland zadbała agencja kreatywna Peppermint. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

BRIEF

Brief to nieodzowny element komunikacji z Klientem. Przed każdą realizacją przygotowaliśmy dokumenty z zestawem informacji użytecznych w procesie tworzenia wideo reklamowego. Briefy ukazywały scenografie wraz ich podstawowymi elementami oraz szczegółowy opis każdej sceny.

ZDJĘCIA

Równocześnie z produkcją materiałów wideo powstawały zdjęcia reklamowe. Konwencja i stylistyka zdjęć była ściśle związana z filmami. Umożliwiło to Klientowi użycie zdjęć w Social Mediach a także innych środkach reklamy takich jak ulotki czy banery.

Bakuchiol Lift
IRENA ERIS Circalogy

Gdzie wykorzystano nasze materiały?


Wyprodukowane przez nas materiały filmowe zasiliły ekspozytory POS zlokalizowane w sklepach lotniskowych Aelia Duty Free.

Wideo wyświetlane było na ekranach w najbardziej wyeksponowanym miejscu sklepu – stand reklamowy kampanii Bord in Poland. Filmy witały wchodzących klientów zaraz przy wejściu do sklepu.

BACKSTAGE

Poniżej prezentujemy kilka ujęć od zaplecza wykonanych w trakcie realizacji projektu. Do pracy nad projektem zaangażowanych było szereg osób m.in.: kierownik produkcji, operator kamery, montażysta video, realizator światła, set designer.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.