Zdjęcia dla Puma

22 lipca 2021

PUMA FAMILY


Poniżej opisujemy realizację kampanii konkursu „Skocz do Martes Sport” realizowanego w sklepach Martes Sport dla marki PUMA .

PUMA to wiodący lider na świecie w branży odzieży sportowej, dbający w równiej mierze o design swoich produktów, jak i wykorzystanie nowych technologii.

Martes Sport to największy sklep sportowy w Polsce oferujący odzież sportową dla ludzi ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość.

Co zrobiliśmy?

We współpracy z agencją marketingową HOLO, braliśmy udział w pracach nad stworzeniem zdjęć do kampanii konkursu "Skocz do Martes Sport". Dedykowany konkurs marki PUMA organizowany był w sklepach stacjonarnych i internetowych Martes Sport. Stworzona została również specjalna strona konkursu PumaFamily.pl Zlecenie obejmowało udział w pracach koncepcyjnych, przygotowanie scenografii, wybór modeli, a skończywszy na finalnej realizacji zdjęć. Na bazie przygotowanego key visual'a kampanii reklamowej stworzyliśmy pełną scenografię w studio, dbając o każdy element w tym również o dodatki. Sesję zrealizowaliśmy w ciągu jednego dnia zdjęciowego.

Zdjęcia produktów

Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych zdjęć produktów marki PUMA, które zrealizowaliśmy podczas tego projektu.

Zdjęcie główne kampanii i konkursu


Najważniejszym elementem kampanii i konkursy pt. „Skocz do Martes Sport” było wykonanie zdjęcia głównego.

Zdjęcie główne było wizytówką całej kampanii, a celem było ukazanie w ruchu wesołej i dynamicznej rodziny ubranej w odzież marki Puma. Wybrane zdjęcie zostało oczywiście przygotowane graficznie, tak by można było je bez problemu wykorzystać w różnych kanałach promocji, począwszy od strony internetowej konkursu, przez social media a skończywszy na materiałach drukowanych tj. ulotki, banery czy też zabudowa regałów sklepowych.

Gdzie wykorzystano nasze zdjęcia?

Wykonane przez nas zdjęcia podczas sesji Puma dla sklepów Martes Sport wykorzystano do promocji konkursu w kanałach instore oraz digital.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.