Zdjęcia kulinarne

12 kwietnia 2015

Dekoracja potraw zdjęcia

Potrawa może być dziełem sztuki, ucztą nie tylko dla podniebienia, ale dla oka. Mówi się, że jemy oczami – to, co budzi nasz wizualny podziw, rozwija apetyt, chęć spróbowania.

Estetyka na talerzu, połączona z modą kulinarną – sposobem serwowania potraw, rodzajem zastawy, dodatkami, umieszczonymi na stole, tworzą spójną koncepcję, harmonijną całość. Niezwykle istotnym elementem jest umiejętne wydobycie wyjątkowości dania na fotografii. Zdjęcia kulinarne tworzą obraz potrawy, która wygląda apetycznie, świeżo, wprost do zjedzenia. Fotografia kulinarna to zabawa z kolorami, strukturami, światłem i dodatkami. Znakomite zdjęcia kulinarne zachęcają do przyjrzenia się prezentowanemu daniu, co sprawia, że tego typu fotografie umieszcza się w menu restauracyjnych, broszurach reklamowych, katalogach, na blogach kulinarnych. Wyjątkowość zdjęć kulinarnych to przede wszystkim połączenie udanej potrawy lub świetnej jakości produktu spożywczego z dobrze dobranymi dodatkami, uwydatniającymi charakterystykę głównego tematu. Modne spojrzenie obiektywu z góry pozwala przedstawić temat wraz z zestawem akcesoriów. Zobacz ofertę eFOTOGRAFII – zdjęcia potraw fotografia.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.