Zdjęcia produktowe Organique

17 maja 2021

Organique


Organique to polska marka, która od 2000 roku tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Firma posiada w swojej ofertę kosmetyki przeznaczone zarówno dla klientów detalicznych jak i segmentu profesjonalnego. Dzięki współpracy z profesjonalistami i konsumentami, firma Organique tworzy kosmetyki przyjazne dla skóry i bliskie naturze. Kosmetyki pozbawione są agresywnych środków konserwujących, myjących i pianotwórczych, które mogą wywołać podrażnienia czy przesuszenia.

Obecnie kosmetyki Organique można spotkać w najlepszych SPA, w sieci sklepów franczyzowych i mydlarniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą m.in. w Norwegii, Niemczech, Grecji, Rumunii, Rosji, Szwecji, Ukrainie, Białorusi, na Węgrzech i we Włoszech.

Co zrobilismy?

Dla marki Organique wykonaliśmy zdjęcia produktowe produkowanych przez nich kosmetyków. Zlecenie dla marki Organique obejmowało wykonanie zdjęć produktowych szeregu produktów z bogatej kolekcji wytwarzanych przez nich kosmetyków. W skład tych kosmetyków wchodziły m.in. mydła glicerynowe, mydła alleppo, naturalne kosmetyki wegańskie, kule do kąpieli, żele pod prysznic, peelingi, masła i balsamy do ciała itd.

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia produktowe to podstawowy rodzaj zdjęć wykorzystywany w sklepach internetowych i portalach aukcyjnych. Podczas współpracy z Organique wypracowaliśmy standardy zdjęć produktowych, które marka będzie umieszczać w swoich sklepach internetowych. Wykonywane przez nas zdjęcia uwzględniały wszystkie wytyczne, które dotyczyły m.in. wielkości produktów, proporcji długości odbicia do wysokości produktu, specyfiki odbicia produktu, charakteru oświetlenia produktu w tym ułożenia blików na produktach itd. Zdjęcia były realizowane w kilku zleceniach, jednak zawsze z dokładnie takimi samymi parametrami.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.