Zdjęcia reklamowe La Rive Black Creek #3

9 grudnia 2021

La Rive


LA RIVE to jeden z czołowych europejskich producentów kosmetyków. Firma produkuje perfumy, wody perfumowane, toaletowe, kolońskie i dezodoranty perfumowane oraz żele pod prysznic i perfumowane wody po goleniu. La Rive tworząc wyjątkowe kompozycje zapachowe, dba o nowoczesny design i niepowtarzalność form flakonów, nasadek i opakowań dla swoich produktów. Produkty dostępne są w dedykowanych kolekcjach LA RIVE dla kobiet, dla mężczyzn oraz produktów dziecięcych.

LA RIVE  Black Creek to woda toaletowa z rodziny szyprowo-owocowej dla zdecydowanych mężczyzn.

Co zrobiliśmy?

W kolejnym zleceniu dla firmy La Rive, w ciągu jednego dnia zdjęciowego, zrealizowaliśmy zdjęcia wody toaletowej Black Creek. Zdjęcia obejmowały wykonanie zdjęć reklamowych oraz cinemagraphów produktu. Zlecenie obejmowało stworzenia kilku koncepcji dla przedstawienia wody toaletowej La Rive Black Creek. Wszystkie koncepcje musiały być spójne, i w jak najlepszy sposób oddawać męski charakter produktu, dlatego zdecydowaliśmy się na użycie ciemnych kolorów tła. W jednej z koncepcji użyte zostały cytrusy aby podkreślić zapach nuty głowy jakim jest bergamotka. Uzupełnieniem zdjęć reklamowych było stworzenie cinemagrafów, czyli fotografii w której występuje niewielki poruszający się szczegół. Takie fotografie są ciekawe, zwracają uwagę klientów i nadają się idealnie do użycia w portalach społecznościowych.

Zdjęcia reklamowe

Do zdjęć reklamowych przygotowaliśmy koncepcję i potrzebną scenografię. Użyte materiały na tło z efektem pordzewiałej blachy czy też użycie w scenografii owoców cytrusowych nawało do męskiego charakteru produktu oraz do eleganckiego ciemnego opakowania La Rive Black Creek.

Cinemagraph

Cinemagraf, ciemagraph lub kinografika – technika tworzenia zdjęć w której występuje niewielki poruszający się element. Wykonane przez nas cinemagrafy to animacje, dająca wrażenie oglądania filmu. W tej realizacji wykorzystaliśmy m.in. efekt spływających kropel wody po flakonie wody toaletowej Black Creek.

Gdzie wykorzystano nasze materiały

Przygotowany materiał zdjęciowy oraz stworzone cinemagrafy zostały użyte m.in. w sklepie internetowym www.larive-parfums.com oraz na portalach społecznościowych firmy La Rive, do promowania wody toaletowej dla mężczyzn Black Creek.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.