Rekomendacje

eFOTOGRAFIA przygotowała dla nas kompletny materiał: zdjęcia produktowe, sesje z modelką, zdjęcia do banerów jak i projekt graficzny ulotki. Całość zdalnie załatwiona przez telefon z jedną osobą. Nie musiałam martwić się o modelkę, makijaż, włosy, stylizacje, lokacje. Zdjęcia spójne kolorystycznie i zgodnie z naszymi założeniami. Zdecydowanie polecam!

Łucja Zawadzka Właścicielka Erer group

eFOTOGRAFIA organizowała dla nas sesje zdjęciowe na potrzeby naszych sklepów internetowych. Michał nie tylko organizował sesje, ale zarządzał całym zespołem w skład którego wchodzili: modele, stylistki, drugi fotograf. Tworzył dla nas budżet foto oraz kalkulacje kosztów zdjęć.

Przy każdym projekcie mogliśmy liczyć na ogromne zaangażowanie, dyspozycyjność i elastyczność. Michał jest osobą otwartą, komunikatywną, relacyjną-doskonale odnajduje się w pracy z ludźmi. Jest kreatywny i otwarty na nieszablonowe rozwiązania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. Wszystkie zlecone zadania nie tylko spełniały nasze oczekiwania, ale przede wszystkim bardzo się nam podobały.

Paweł Zając Prezes Zarządu Fast White Cat S.A.

Z Panem Michałem Kudłaczem współpracowaliśmy od stycznia 2013 roku. Obowiązkiem Pana Michała było przygotowanie i wdrożenie pierwszych zdjęć do sklepu internetowego Recman24.com. Jest to osoba ambitna, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie stosuje innowacyjne rozwiązania. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i rekomendujemy usługi fotograficzne oferowane przez Pana Michała Kudłacza.

Wojciech Tulwin Marketing Manager Recman Sp. z o. o.

W imieniu firmy Habys Sp. z o.o. z Jasła, producenta profesjonalnych stołów do masażu, mam przyjemność wystawić rekomendację firmie eFOTOGRAFIA.
Pan Michał wraz z Panem Łukaszem z eFOTOGRAFIA w październiku 2014 przeprowadzili dla nas sesję zdjęciową stołów do masażu wraz z udziałem modeli w Gołębiewski Spa w Wiśle.
Współpraca miała charakter kompleksowy. Zakres prac eFOTOGRAFIA obejmował zarówno przygotowanie koncepcyjne, znalezienie odpowiedniego obiektu, dobór modeli, zaplanowanie i wykonanie sesji oraz obróbkę zdjęć.
Sposób pracy, pełne zaangażowanie, kreatywność , doświadczenie, dbałość o szczegóły – bardzo pozytywnie nas zaskoczyły a efekt finalny w postaci bardzo dobrych zdjęć – wprowadził nas w obszar zachwytu.
Gorąco polecamy usługi eFOTOGRAFIA wszystkim wymagającym zleceniodawcom, którym zależy na kreatywności i wysokiej jakości fotografii reklamowych.

Krzysztof Urba Marketing Manager Habys Sp. z o.o.

Na początku tego roku współpracowaliśmy z eFOTOGRAFIA przy tworzeniu pierwszego wizerunku naszej firmy.
Efekty na www.lolamika.com
eFOTOGRAFIA przygotowała dla nas lookbooki, pachshoty oraz pełną sesje zdjęciową w plenerze. Profesjonalizm, dbałość o detal, terminowość i znakomite pomysły. Nic dodać – nic ująć!
Aaaaa i można zrozumieć się bez słów:)

Jola Wacowska Lolamika S.C

Michał Kudłacz jest profesjonalistą w każdym calu. Na szczególną uwagę zasługuje Jego indywidualne podejście do klienta, bez problemowość we współpracy oraz ogromna elastyczność.
Michał słucha, doradza, rozwiązuje problemy. Działa szybko i pewnie. Polecam, polecam, polecam!!!

Karolina Rafa Key Account Manager Blue Ocean Media S.A.

Nasi wybrani klienci

Poznaj dlaczego to eFOTOGRAFIA jest wybierana do zdjęć reklamowych, produktowych i zdjęć 360.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.