Wizualizacje

Wizualizacje
Opowiedz historię!

Każdy produkt po zakupie przez konsumenta staje się elementem jakiejś całości. Szminka ląduje w torebce, pasta do zębów w kosmetyczce, a samochód w garażu. Oferujemy Ci możliwość podzielenia się z klientami wizją produktu w jego docelowym miejscu poprzez stworzenie wizualizacji. Dzięki nim konsumenci mogą sobie wyobrazić, jak wyglądać będzie dany przedmiot w potencjalnie przeznaczonym dla niego zakątku :)

Jak to robimy?

Opowiedz nam o swoim produkcie, jego naturalnym otoczeniu. Dobieramy zdjęcia stockowe, gotowe wnętrza, otoczenie i tworzymy zdjęcia produktów pod odpowiednim kątem, oświetleniem, a następnie nasz grafik w sposób jak najbardziej fotorealistyczny wstawia produkty w gotowe wnętrza/sceny. Dla konsumenta znaczenie ma skala produktu, proste skojarzenia. Rozwiązanie daje większą różnorodność niż dedykowane sesje w korzystniejszych cenach.

Przykładowe realizacje
Jak to robimy?

Przykładowe zdjęcia przed i po

Lampka pokazana w zastosowaniu pokazuje nam skalę i główną funkcję.

 

Ręcznik pognieciony sfotografowany na podłodze nie zachęca do zakupu, ale pokazanie jego rzeczywistej wielkości w otoczeniu basenowym od razu wygląda lepiej:)

Kontakt z firmą

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.