Social Media

Social Media

Zdjęcia do social media


Zdjęcie produktu w internecie to podstawa. Bez niego nie sprzedamy nic. Jednak czy produkt na białym tle odpowie na wszystkie pytania osoby, która nie ma produktu w ręce? Zdecydowanie ułatwiają to zdjęcia produktu w jego naturalnym otoczeniu, dzięki temu poznajemy jego zastosowanie, wielkość. Dodatkowo trafiamy z przekazem do naszej grupy docelowej, tworząc obrazy z jakimi się utożsamiają. Wystarczy nam krótki brief – stylizacje, lokacje, zestawienia – tym wszystkim zajmiemy za Ciebie. Otrzymasz od nas gotowe zdjęcia do zastosowania w swoich kanałach.

Dowiedz się więcej

Strategia


Dobra treść wizualna powinna konsumenta gdzieś prowadzić. Bez dobrej strategii konsument będzie poruszał się po omacku, a wtedy nie skorzysta z naszych produktów czy usług. W tym obszarze współpracujemy z doświadczonymi ekspertami z branży, którzy szlifowali swoje umiejętności w agencjach dla dużych klientów. Pomogą w ustaleniu strategii działań dla Twojej marki w social media.

Kontakt z firmą

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.