Sesja u klienta

Sesja u klienta
Dojeżdżacie?

Dojeżdżamy bez problemu i realizujemy sesję na miejscu u klienta. Posiadamy w pełni mobilne studio fotograficzne do zadań specjalnych. Idealne rozwiązanie przy dużej liczbie produktów, produktach o dużym gabarycie.

Co musimy wiedzieć?

  • wystarczą nam wymiary pomieszczenia i kilka zdjęć poglądowych telefonem komórkowym – tak żebyśmy wiedzieli co musimy zabrać.
  • W odległości do 50 km od Warszawy dojazd w cenie, dalsze „wycieczki” też oczywiście są możliwe:)

Co możemy zrobić?

Możemy się pochwalić zdjęciami przedmiotów o wadzę kilku ton w zaaranżowanym na świeżym powietrzu studiu fotograficznym!

Na miejscu zdjęcia od razu wędrują na laptopa, tak żebyśmy wspólnie mogli wybrać najkorzystniejsze kadry, które trafią do retuszu.

Sesja odzieży w butiku, pracowni, magazynie to dla nas też nie problem.

 

Kontakt z firmą

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.