Transmisje online

Transmisje online
Profesjonalna obsługa transmisji online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczymy usługi profesjonalnej realizacji transmisji online, webinariów, spotkań biznesowych i konferencji online. 

 • Jeśli nie wiesz na jakiej platformie przeprowadzić transmisję.
 • Jeśli masz problemy z złej jakości dźwiękiem (pojawiające się szumy, zanikanie głosu i trzaski).
 • Jeśli chcesz zaprezentować podczas transmisji coś więcej niż tylko “gadającą głowę”.
 • Jeśli Twój obraz wideo jest statyczny i monotonny a chciałbyś urozmaicić swoją transmisję.

 

Zgłoś się do nas a my zajmiemy się kompleksowo realizacją Twojej transmisji online byś wskoczył na wyższy level.

Ile kosztuje transmisja?

Sprawdź od czego zależy cena

Każdy streaming online wyceniamy indywidualnie. Cena realizacji transmisji streamingu online uzależniona jest od kilku istotnych elementów tj:

 • lokalizacja wydarzenia
 • czas trwania wydarzenia – transmisji online
 • orientacyjna ilość planowanych oglądających
 • rodzaj używanej platformy streamingowej
 • liczba prowadzących i gości w studio

 

Pamiętaj, że liczba osób prowadzących spotkanie online i gości w studio ma wpływ m.in. na:

 • liczbę kamer niezbędnych do realizacji usługi
 • liczbę operatorów kamer
 • rodzaj i liczbę mikrofonów
 • sposób i rodzaj obsługi audio ( w tym dodatkowy udział realizatora dźwięku)
 • liczbę odsłuchów.
Powiedz czego potrzebujesz

a my powiemy ile to kosztuje

Porozmawiaj z nami, aby dobrać właściwy pakiet dla Twojego streamingu na żywo i uzyskać wysoką jakość realizacji, której oczekują widzowie Twojej transmisji.

Aby wycenić usługę transmisji online potrzebujemy poznać minimum 4 informacje:

 • liczba kamer
 • miejsce realizacji i rodzaj eventu
 • liczba uczestników spotkania online
 • planowane platformy transmisji i czas streamingu online

Kamery


Posiadamy kamery rejestrujące obraz w jakości 6K i 4K, jednak ze względów płynności połączenia podawany materiał wyjściowy ograniczony jest do jakości FullHD. W zależności od potrzeb klienta możemy zastosować odpowiednią ilość kamer, tak aby transmitowany obraz był najciekawszy w odbiorze. Minimalna liczba kamer to 2 – pierwsza rejestruje plan ogólny, druga zaś umożliwia przebitki ukazujące szczegóły.

Platformy streamingowe


Realizujemy transmisje online na dowolnie wybrane platformy, social media i strony internetowe. Dzięki nam Twoja transmisja na żywo będzie mogła odbywać się za pośrednictwem m.in. Facebook, YouTube, Zoom, Twitch, Microsoft Teams.

Statystyki oglądalności


Po zrealizowaniu transmisji online do Internetu, przekazujemy naszym klientom niezbędne informacje zawarte w raporcie oglądalności. Z raportu można dowiedzieć się o ilości odbiorców, średnim czasie oglądania, najwyższej równoczesnej ilości transmisji itp.

Nagrywanie materiału wideo


Transmisje na żywo mają krótki czas istnienia w Internecie. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest rejestracja materiału. Umożliwiamy nagrywanie sumy sygnału obrazu i dźwięku w celu późniejszego wykorzystania. W zależności od potrzeb możemy nagrywać mix sygnału (sygnał wyjściowy) lub obraz z każdej kamery osobno w postaci tzw. surówki.

Naszym klientom, oferujemy również możliwość montażu i postprodukcji materiału z transmisji online. Zgodnie z wytycznymi klienta, możemy przygotować skrót ze streamingu, podzielić materiał na krótkie epizody ze względu na tematykę wystąpień, lub stworzyć syntezę z najbardziej wartościowych treści.

OFERTA STREAMING WARSZAWA

Basic

StandardPremium

Premium plus

Liczba prowadzących i gości w studio

1

23

3 i więcej

Liczba kamer (max.)

2

34

4 i więcej

Liczba operatorów (max.)

1

23

4

Liczba mikrofonów (max.)

2

34

4 i więcej

Lampy oświetlenia

2

23

4 i więcej

Transmisja na kilka platform jednocześnie

TAKTAK

TAK

Transmisja na portal społecznościowy

TAK

TAKTAK

TAK

Prezentacja (Picture-in-Picture)

TAKTAK

TAK

Greenbox

TAK

Statystyki oglądalności

TAK

TAKTAK

TAK

 

Opcje dodatkowe do wyboru
 • Dodatkowy materiał zdjęciowy z wydarzenia

Doskonałym uzupełnieniem materiału wideo ze spotkania online są zdjęcia, które można wykorzystać w celach marketingowych, social mediach firmy czy też na blogu. Materiał zdjęciowy może ukazywać cały dzień zdjęciowy począwszy od przygotowań, makijażu, przez cały przebieg transmisji online, a skończywszy na zdjęciach grupowych wszystkich prowadzących i zaproszonych gości. Zdjęcia mogą również ukazywać zaplecze i reżyserkę tak aby uzmysłowić skalę i złożoność wydarzenia.

 • Odsłuch douszny dla prowadzących

Odsłuch douszny dla prowadzących spotkania online sprawdza się w bardzo wielu sytuacjach. Dzięki niemu prowadzący może dostawać cenne informacje z reżyserki np. o: przekroczeniu czasu prezentacji, czasie wejścia/zejścia z wizji, pojawiających się pytaniach, potrzebie wyprostowania swojej sylwetki w celu lepszej prezentacji.

 • Dodatkowy materiał ze wszystkich kamer

Posiadamy kamery rejestrujące obraz w jakości 6K i 4K a obraz wyjściowy ograniczony jest do jakości fullHD. Dlatego chcąc wykorzystać materiał w lepszej jakości rekomendujemy zapis obrazu z każdej kamery osobno w postaci tzw. surówki –  do montażu.

 • Montaż i postprodukcja całości materiału do późniejszego wykorzystania

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również możliwość montażu i postprodukcji całości materiału z transmisji online. Zrealizujemy to zgodnie z wytycznymi klienta. Możemy np. przygotować skrót ze streamingu, możemy podzielić materiał na krótkie epizody ze względu na tematykę wystąpień, lub stworzyć syntezę z najbardziej wartościowych treści.

 • Makeup / charakteryzacja

Zwichrzone włosy, świecące czoło i nos lub widoczne sińce pod oczami nie wyglądają dobrze w kamerze. Dobra prezencja przed kamerą prowadzących oraz występujących gości wymaga odpowiedniego przygotowania czyli charakteryzacji. Co ważne, dzięki pracy naszych wizażystek czas potrzebny na makijaż ograniczony jest do minimum.

 • Elementy scenografii – banery / ścianki reklamowe

Jeśli jest taka potrzeba możemy zająć się wykonaniem i montażem bannerów i ścianek reklamowych, które można użyć jako elementy tła podczas transmisji online. 

 • Elementy scenografii – meble / fotele / kanapy

Posiadamy w swojej ofercie duży wybór mebli począwszy od foteli przez kanapy, które mogą m.in. stać się idealnym miejscem do przeprowadzenia wywiadu.

 • Elementy scenografii – żywe kwiaty

Żywe kwiaty są istotnym elementem dopełniającym scenografię na planie. Dzięki pracy naszych florystek nie musisz się martwić o żywe kwiaty na planie. 

 • Podgląd – ekran led 21”

Oferujemy możliwość podglądu na małym ekranie 21”. Jest to idealne rozwiązanie np. gdy prowadzący chce odpowiadać na pytania zawarte w wiadomościach tekstowych nadesłanych od uczestników spotkania.

 • Podgląd – ekran led 65”

Jeżeli prowadzący spotkanie online chce mieć bezpośredni kontakt wzrokowy ze swoimi gośćmi za pośrednictwem kamer idealnym rozwiązaniem jest użycie ekranu led 65”. Takie rozwiązanie umożliwia swobodę działania i prowadzenia konwersacji, widzenie twarzy rozmówcy, wgląd bezpośredni w czat spotkania itd.  

 • Prompter

Proponujemy użycie promptera jeśli prowadzący spotkanie ma wygłosić przygotowane wcześniej dłuższe przemówienie. W sytuacji gdy do wygłoszenia są krótkie hasła zamiast promptera możemy zastosować plansze suflerskie.

 • Strona www wydarzenia

Możemy przygotować dedykowaną stronę internetową wydarzenia, na której mogą być umieszczone różnego rodzaje informacje o wydarzeniu cz też materiały dla uczestników spotkania online.

 • Plansze graficzne

Możemy przygotować plansze graficzne, które mogą być użyte jako tzw. zaślepki i przerywniki, co w znaczący sposób uatrakcyjnia spotkanie.

 • Obsługa prezentacji multimedialnych wyświetlanych na konferencji

Możemy zająć się również obsługą prezentacji multimedialnych wyświetlanych podczas konferencji, tzn. przełączanie slajdów, uruchamianie multimediów np. filmów, itd.

 • Dodatkowy realizator dźwięku

Dodatkowy realizator dźwięku jest niezbędny gdy na planie transmisji online ma być więcej niż trzech prowadzących/gości.

 • Dodatkowy realizator oświetlenia

Wymagany jest dodatkowy realizator oświetlenia jeżeli w trakcie transmisji online przewidywane jest użycie efektów świetlnych lub też oświetlenie ma podążać za prowadzącym lub warunki oświetleniowe planu są wymagające.

Kontakt z firmą

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.