Zdjęcia wnętrz hotelu

20 kwietnia 2015

Tym razem pracowaliśmy w naprawdę przyjemnych wnętrzach hotelowych. Tutaj da się odpocząć:)

wnetrza_eFOTOGRAFIA_01 wnetrza_eFOTOGRAFIA_02 wnetrza_eFOTOGRAFIA_03 wnetrza_eFOTOGRAFIA_05 wnetrza_eFOTOGRAFIA_09 wnetrza_eFOTOGRAFIA_11

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour

Zdjęcia hotelu

Czy wyobrażamy sobie, co by było, gdyby rezerwując wakacje zabrakło zdjęć reklamujących nasz kurort? Często można się rozczarować, mimo że od samego początku mieliśmy wgląd do fotografii hotelu, więc co dopiero, gdy takich zdjęć nie ma.

Są one wręcz niezbędne, aby dobrze zareklamować dany obiekt. Ludzie chcą otaczać się pięknem i estetyką, dlatego też takie powinny być fotografie przedstawiające wnętrza hoteli. Pokazanie ośrodka od jak najlepszej strony, wyeksponowanie jego zalet, ukrycie wad i trafienie w potrzeby klientów to klucz do sukcesu każdej reklamy hotelowej.

Zdarza się jednak, że po przybyciu do kurortu jesteśmy rozczarowani. Zdjęcie hotelu, które widzieliśmy na stronie internetowe w niczym nie przypomina tego, co zastaliśmy. Pokoje nie takie – za małe, w innych kolorach, z innymi widokami. Restauracja nie jest taka czysta i przytulna, recepcja nie ma nic wspólnego z pięknym zdjęciem, na którym recepcjonista odsłaniał w uśmiechu wszystkie zęby. I jak to się stało? To jest właśnie dobra reklama z wysokiej jakości zdjęciami, spełniająca oczekiwania potencjalnego klienta. Pokazywanie wszystkiego od najlepszej strony nie jest niczym szczególnym w biznesie – każdy chce się prezentować najlepiej jak tylko może. Nie ma się więc co dziwić, że zdjęcia hoteli różnią się od samych obiektów, zwłaszcza, że fotografia to sztuka, a każdy artysta – fotograf chce, żeby jego dzieło było piękne i unikatowe. Poznaj ofertę studia eFOTOGRAFIA – profesjonalne zdjęcia hoteli.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.