Zespół

Nasz zespół na planie


Pasja – choć to słowo stało się dziś już kliszą, nieustannie przewijającą się w tekstach reklamowych, to nie możemy go nie użyć. To właśnie dzięki pasji do fotografii, do chwytania z pomocą aparatu obrazów, jesteśmy dziś doświadczoną firmą, mogącą pochwalić się zaufaniem klientów.

Nasze początki sięgają dekadę wstecz – dzięki zdobytej wiedzy i wykształceniu dostrzegliśmy, że tym co najbardziej nas pochłania jest fotografia reklamowa. Podjęliśmy, więc decyzję, że to z niej uczynimy swój sposób na życie.

Dzięki ciężkiej pracy i dziesiątkom zrealizowanych sesji, zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy nieustannie wracają do nas po więcej. Bo właśnie o to nam chodzi, by nasi klienci oddając w nasze ręce realizację sesji fotograficznych, mieli pewność i spokój, że rezultat spełni wszelkie ich oczekiwania.

Kontynuujemy naszą fotograficzną podróż, niestrudzenie zdobywając wiedzę, rozwijając umiejętności i tym samym rozbudowując swoją ofertę z zakresu fotografii produktowej i promocji marki w internecie. Pozwól nam zabrać w tę podróż również Twoją markę, a u jej celu znajdziesz zadowolenie Twoje i Twoich klientów.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.