Content do social media – Jordan

24 października 2021

Jordan


Jordan jest skandynawską marką, która od 1927 roku dba o zęby ludzi na całym świecie. Jordan posiada w swojej bogatej ofercie wysokiej jakości produkty do higieny jamy ustnej, począwszy od past do zębów, przez szczoteczki, nici dentystyczne, flosery itp. Produkty marki Jordan cechuje funkcjonalność połączona z unikalnym designem, dzięki czemu codzienna higiena staje się przyjemnością.

Jordan, jako jeden z liderów rynku produktów do higieny jamy ustnej, przykłada szczególną uwagę do kwestii środowiska i zrównoważonego rozwoju. Dlatego, stworzono nową serię produktów Jordan Green Clean, która charakteryzuje się tym, że aż 90% całego produktu (w tym opakowanie) jest wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, co minimalizuje zużycie zasobów.

Co zrobiliśmy?

Dla marki Jordan Polska, przygotowaliśmy projekt koncepcyjny, wykonaliśmy zdjęcia aranżacyjne oraz ilustracyjne produktów do higieny jamy ustnej m.in. z nowej serii Jordan Green Clean oraz Jordan Kids. Równocześnie powstało wideo dzięki firmie Ragus Film - dziękujemy za zaufanie i współpracę.

koncept
.01

koncept

zdjęcia aranżacyjne
.02

zdjęcia aranżacyjne

zdjęcia ilustracyjne
.03

zdjęcia ilustracyjne

Zdjęcia aranżacyjne

Podczas sesji w studio wykonaliśmy zdjęcia aranżacyjne zgodnie z ustaloną koncepcją, które obrazowały nową kolekcję produktów z serii Jordan Green Clean.

Zdjęcia ilustracyjne

Istotnym elementem zlecenia było wykonanie zdjęć ilustracyjnych produktów do higieny jamy ustnej marki Jordan. Podczas jednego dnia zdjęciowego wykonaliśmy szereg zdjęć w różnych aranżacjach przy udziale modeli. Odgrywane scenki przez modeli miały na celu ukazanie produktów marki Jordan w codziennym użyciu. Dzięki naszej pracy marka Jordan otrzymała różnorodny i wartościowy kontent.

Gdzie wykorzystano nasze zdjęcia?

Jordan Polska wykorzystał nasze zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Wyprodukowany content zasilił profile marki m. in. na Facebooku i Instagramie.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.