Content fotograficzny dla Day up

16 listopada 2021

 

 

Day Up


DayUp to lifestylowa marka przekąsek składających się w 100% z naturalnych składników. Produkty kierowane są do osób aktywnych, żyjących zdrowo i ceniących sobie takie wartości jak: wolność, czystość, prostotę, minimalizm, szczerość i autentyczność.

Produkty marki Day Up stanowią desery i przekąski z linii produktów: Day Up Classic, Day Up Protein Boost, Day Up Pearls, Day Up Wake&Joy.

Co zrobiliśmy?

Dzięki naszemu zespołowi wdrożyliśmy w życie zaproponowany koncept zdjęć. Wyprodukowaliśmy również potrzebną scenografię do zdjęć aranżacyjnych, a także zaproponowaliśmy modeli oraz odpowiednie lokalizacje do zdjęć lifestylowych. Dzięki współpracy z nami, oraz dzięki wykonanym podczas tej współpracy zdjęciom, marka Day Up zyskała content na cały rok, dzięki któremu mogła zrealizować założone cele marketingowe.

Koncept
.01

Koncept

Zdjęcia lifestylowe
.02

Zdjęcia lifestylowe

Zdjęcia aranżacyjne w studio
.03

Zdjęcia aranżacyjne w studio

Zdjęcia aranżacyjne w studio

W studio wykonane zostało ponad 40 zdjęć produktów z linii: Day Up Classic, Day Up Protein Boost, Day Up Pearls, Day Up Wake&Joy. Każde ze zdjęć ma swój niepowtarzalny charakter odpowiednio dobrany do specyfiki danego produktu. Dzięki temu, został stworzony unikalny content do wykorzystania w Social Mediach i materiałach promocyjnych marki Day Up.

Zdjęcia lifestylowe

Wyprodukowaliśmy content dla naszego Klienta na cały rok. Zrealizowaliśmy to podczas jednego dnia zdjęciowego. Z uwagi na zróżnicowany charakter zdjęć lifestylowych, zdecydowaliśmy się na realizację w trzech różnych lokalizacjach. Zgodnie z zaplanowanym scenariuszem, wyprodukowany content przedstawiał różne scenki sytuacyjne z użyciem produktów marki Day Up i udziałem modeli/modelek.

 

Gdzie wykorzystano nasze zdjęcia?

Nasze zdjęcia wykorzystano w Social Mediach marki Day Up. Zdjęcia publikowane były regularnie przez cały 2021 rok na łamach Facebooka i Instagramie marki.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.