fbpx
Menu

Fotografia 360 -małe AGD

17 czerwca 2015

Prezentujemy kolejny przykład naszej flagowej usługi-zdjęcia 360. Udało się nam zoptymalizować blisko 50 zdjęć do wielkości 3,7Mb przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Mogą Cię zainteresować

Zdjęcia świąteczne
Zdjęcia ubrań – zamówienie krok po kroku

Fotografia 360

Branża AGD od wielu lat bazuje na sprzedaży produktów w sklepach internetowych. Jeśli posiadasz takowy sklep i zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży i przedstawieniu rzetelnej informacji na temat sprzedawanego sprzętu – zadbaj o jego dobrą prezentację.

Zainwestuj w  fotografię produktową 360 stopni. Dzięki inwestycji w profesjonalne zdjęcia z pewnością zwiększymy prawdopodobieństwo, że klienci wybiorą akurat ten a nie inny produkt. Idealnym na to przykładem jest fotografia produktowa 360 urządzeń AGD, która wykorzystuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie fotografii cyfrowej. Polega ona na fotografii produktu i przedstawieniu jego pod kątem wizualnym z każdej strony. Obrót wokół lodówki czy pralki o 360 stopni pozwoli nam poznać jej cechy wizualne. To właśnie szczegóły i detale wychwytywane przez nasze oczy często pozwalają nam podjęcie decyzji co do zakupu. Tego typu fotografia oferowana jest przez większość zakładów fotograficznych, co również korzystnie wpływa na kształtowanie ceny tej usługi. Tego typu inwestycja z pewnością szybko się zwróci. eFOTOGRAFIA – profesjonalna fotografia 360 i fotografia produktowa 360.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.

Top