Fotografia 360-pełen zakres możliwości

22 lutego 2015

Prezentujemy pełne możliwości zdjęć 360. Zastosowaliśmy:
-pełny efekt animacji i regulacji oparcia
-ujęcia dodatkowe wraz z opisem
-hotspoty pokazujące unikalne cechy produktu
-całość oczywiście połączona z mediami społecznościowymi
-możliwość przejścia do zakupu z poziomu prezentacji

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour

Zdjęcia 360 produktów

Fotografia z każdej perspektywy jest bardzo ciekawa i interesująca. Dzięki niej można uchwycić każdy szczegół fotografowanego obiektu. Szczególnie kiedy robimy zdjęcia produktów 360. Jednak aby stworzyć takie zdjęcie potrzeba dobrego i profesjonalnego sprzętu, dzięki którym bez problemu wykonamy interesujące nas zdjęcie oraz umiejętności edytowania, oraz umiejętnego łączenia zdjęć. Zdjęcia produktowe 360, zwane też jako zdjęcia obrotowe 360, ukażą każdy przedmiot w pełnej krasie.

Jeżeli potrafimy to robić, możemy spróbować zrobić całe ujęcie jednym aparatem. Jednak jest to pracochłonne i wymaga doświadczenia i cierpliwości. Nie zawsze każda część będzie do siebie pasowała, przez co efekt całego zdjęcia zostanie zaburzony. Jednak końcowy rezultat doskonałej fotografii jest obłędny. Do zrobienia zdjęcia na pewno przyda się obrotowy stolik pod aparat, wydajne lampy oraz sam aparat.

Istnieje także wiele programów, które pozwalają odpowiednio przyciąć i połączyć zdjęcia w jedno. Jednak ich obsługa może sprawić kłopot początkującym fotografom. Mimo iż nie posiadamy odpowiedniej kamery sposobem, też można stworzyć ciekawe ujęcie, które można wstawić na Facebooka. Zobacz ofertę naszego studia fotograficznego – zdjęcia 360 Warszawa.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.