Fotografia produktowa Warszawa

17 września 2018

Fotografia produktowa Warszawa

Klienci wchodzą do tradycyjnych sklepów, ponieważ podoba im się to, co jest zaprezentowane na witrynie. Na podobnej zasadzie działa sprzedaż w sklepach internetowych – uwaga konsumentów skupia się najpierw na zdjęciach, a jeśli to, co widzą, przyciągnie ich wzrok, to będą przeglądać dalej i być może dokonają zakupu. Dlatego fotografia produktowa jest niezbędna do sukcesu w e-commerce.

Jeśli chcesz sprzedawać? Potrzebujesz fotografii produktowej!

Obrazy produktów wysokiej jakości są kluczowym czynnikiem wpływającym na zaangażowanie, konwersję i utrzymanie sklepu internetowego, a także ogólną wartość funduszy, jaką klienci będą w stanie poświęcić.

Badania dotyczące tego, na co użytkownicy internetu skupiają największą uwagę, pokazują, że odwiedzający sklep są najpierw zaangażowani przez elementy wizualne i jeśli są one estetyczne, to będą oni bardziej skłonni przeglądać pozostałe zakładki. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy w innych kategoriach nie znajduje się to, po co początkowo zjawili się na Twojej stronie. Jakość zdjęć produktowych będzie więc rzutować na tę pierwszą interakcję, więc jeśli nie będzie ona na wysokim poziomie, możesz znacznie zaszkodzić swojej działalności.

Wysokiej jakości fotografia produktowa

Wysokiej jakości fotografia produktowa odpowiada również za zmniejszenie kosztów w Twojej firmie. Dlaczego? Ponieważ dzięki niej częstotliwość zwrotów jest o wiele mniejsza, gdyż klienci widzą dokładnie to, co zamawiają. Nie ma tu miejsca na zakłamanie czy szkodliwe „upiększanie”. Przedmiot na zdjęciach produktowych wygląda estetycznie i schludnie, jednak nie jest niepotrzebnie wyidealizowany.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.