Nowe zasady stosowania zdjęć na Allegro-szansa na większą sprzedaż?

25 sierpnia 2016

Allegro zabiera się za porządku w swoim serwisie. Od lutego 2017r. wszystkie zdjęcia powinny być na białym tle, bez żadnych reklam.

Po co te zmiany?

-większa przejrzystość

-standaryzacja i dążenie do wyglądu klasycznego sklepu internetowego

-dobre zdjęcia lepiej sprzedają

 

Czas na zmiany:

lipec 2016r. – styczeń 2017r.

Od października w wynikach wyszukiwania będą promowane zdjęcia w dużej rozdzielczości na idealnie białym tle, bez żadnych reklam. To idealny moment żeby przeskoczyć konkurencję.

Będziemy mieć możliwość dodawania większych zdjęć (aż do ponad 2500×2500 piks), a także ich podmianę w dowolnym momencie.

 

Sposób prezentacji produktów:

zdjecia_allegro_nowy_standard zdjecia_allegro_nowy_standard2 zdjecia_allegro_nowy_standard3 zdjecia_allegro_nowy_standard4

Źródło zdjęć: Allegro

 

W naszej ofercie można znaleźć zdjęcia z idealnie usuniętym tłem (lub białym) dokadrowanym do krawędzi produkt w rozdzielczości powyżej standardu Allegro. Każde zdjęcie nazywamy kodem kreskowy, co ułatwia szybki import zdjęć do oferty.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.