fbpx
Menu

Nowe zasady stosowania zdjęć na Allegro-szansa na większą sprzedaż?

25 sierpnia 2016

Allegro zabiera się za porządku w swoim serwisie. Od lutego 2017r. wszystkie zdjęcia powinny być na białym tle, bez żadnych reklam.

Po co te zmiany?

-większa przejrzystość

-standaryzacja i dążenie do wyglądu klasycznego sklepu internetowego

-dobre zdjęcia lepiej sprzedają

 

Czas na zmiany:

lipec 2016r. – styczeń 2017r.

Od października w wynikach wyszukiwania będą promowane zdjęcia w dużej rozdzielczości na idealnie białym tle, bez żadnych reklam. To idealny moment żeby przeskoczyć konkurencję.

Będziemy mieć możliwość dodawania większych zdjęć (aż do ponad 2500×2500 piks), a także ich podmianę w dowolnym momencie.

 

Sposób prezentacji produktów:

zdjecia_allegro_nowy_standard zdjecia_allegro_nowy_standard2 zdjecia_allegro_nowy_standard3 zdjecia_allegro_nowy_standard4

Źródło zdjęć: Allegro

 

W naszej ofercie można znaleźć zdjęcia z idealnie usuniętym tłem (lub białym) dokadrowanym do krawędzi produkt w rozdzielczości powyżej standardu Allegro. Każde zdjęcie nazywamy kodem kreskowy, co ułatwia szybki import zdjęć do oferty.

Mogą Cię zainteresować

Świąteczne studio fotograficzne na wynajem
Zdjęcia świąteczne
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.