Zdjęcia kosmetyków

21 listopada 2017

Zdjęcia kosmetyków

Chcesz zrobić piękne zdjęcia kosmetyków? Zadbaj o odpowiednie oświetlenie. Kluczem do zrobienia dobrego zdjęcia jest wykorzystanie naturalnego światła. Unikaj robienia zdjęć wieczorem, przy sztucznym oświetleniu, bądź z wykorzystaniem flesza. Do zdjęć najlepiej wykorzystać dosyć słoneczne dni. Plan zdjęciowy umieść blisko okna, które nie powinno być niczym przysłonięte.

Tworząc kadr nie można zapominać, że tło odgrywa dużą rolę w odbiorze całego zdjęcia. Najlepiej sprawdzą się tła w jasnych odcieniach, możesz wykorzystać parapet czy brystol rozłożony na podłodze.

Zdjęcia kosmetyczne będą ciekawsze, jeśli produkt, który chcemy sfotografować połączymy z innymi elementami. Mamy jesień, więc warto wkomponowywać w kadr dynie, liście, sweter o ładnym splocie lub nasze nogi w puszystych skarpetach.

Niektóre kosmetyki są naprawdę niewielkie. Dlatego należy zadbać o to, by zdjęcie było odpowiednio ostre, tak, aby można było odczytać z opakowania nazwę marki czy inne potrzebne informacje. Poza tym zdjęcia dobrej jakości mają większe szanse na zwrócenie uwagi odbiorcy.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.