Zdjęcia reklamowe oświetlenia dla firmy Kaspa

11 października 2021

Kaspa


KASPA to Polski producent lamp, które charakteryzują się modnym designem oraz wysokiej jakości materiałami. W ofercie producenta znajdują się modele wiszące, biurkowe czy też ścienne w różnych kształtach i kolorach.

Bogactwo form, kolorów i funkcji sprawia, że kolekcje lamp marki KASPA przypadną do gustu miłośnikom nie tylko nowoczesnego, ale i klasycznego stylu.

 

Co zrobiliśmy?

Zdjęcia lamp? Dla nas nie ma nic prostszego! Sprawdź co zrobiliśmy dla marki KASPA

W ramach zlecenia dla marki KASPA wykonaliśmy szereg zdjęć lamp począwszy od zdjęć typu packshot przez zdjęcia aranżacyjne, zdjęcia detali, przygotowaniu prezentacji poszczególnych modeli lamp w formacie GIF a skończywszy na wideo prezentacji.

Zdjęcia produktowe

W zdjęciach produktowych lamp najważniejsze jest aby oddać ich charakter z dbałością o każdy detal np. błysk elementów chromowanych, mięsistość abażurów, odbicia świateł w szklanych kloszach.

Zdjęcia aranżacyne

Nieodłącznym sposobem prezentacji, takich produktów jak oświetlenie do domu i biura, jest stworzenie zdjęć aranżacyjnych. Dzięki nim lampy ukazaliśmy w ich naturalnym kontekście. Pozwala to Klientom finalnym na lepsze wyobrażenie sobie skali produktu w odniesieniu do pozostałych elementów wyposażenia domu.

GIFy

Wiele modeli lamp marki KASPA posiada mnogość wariantów kolorystycznych kloszy i abażurów. Aby dobrze zobrazować tą różnorodność wykonane zostały GIFy ukazujące wszystkie dostępne warianty kolorystyczne.

Kompleksowa prezentacja

Specyficzny produkt jakim są lampy wymaga odpowiedniej i kompleksowej prezentacji. W ramach projektu, wykonane zostały zdjęcia produktowe lamp w dwóch wariantach ze zgaszonym i włączonym światłem, jak również zdjęcia ukazujące detale wykończenia oraz mocowań. Ostatnim elementem i bardzo istotnym elementem było przygotowanie zdjęć aranżacyjnych lamp, dzięki którym klient kocowy będzie z łatwością mógł wyobrazić sobie dany model lampy we wnętrzu swojego domu lub biura.

Gdzie użyto nasze zdjęcia?

Wykonaliśmy kompleksowy materiał zdjęciowy dla lamp marki KASPA. Zdjęcia oświetlenia marka KASPA zasiliły sklep internetowy oraz stronę www producenta. Wykorzystywane są również do promowania konkretnych modeli lamp w różnych materiałach reklamowych t.j. katalog produktów, ulotki.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.