fbpx
Menu

Content dla producenta oczyszczaczy i koncentratorów tlenu

14 czerwca 2021

WELLTEC


Welltec to europejska marka, która w swojej ofercie posiada produkty takie jak m. in. klimatyzatory, oczyszczacze powietrza czy koncentratory tlenu.

Firma Welltec stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich użytkowników. Użyte w procesie produkcyjnym materiały i komponenty spełniają najsurowsze europejskie normy, o czym świadczą certyfikaty zaświadczające o ich bezpieczeństwie. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w produktach Welltec podnoszą komfort użytkowania i ułatwiają obsługę. Najwyższa jakość urządzeń idzie w parze z atrakcyjnym, nowoczesnym designem.

Co zrobiliśmy?

Przygotowaliśmy koncepcję, scenariusz i wykonaliśmy zdjęcia ilustracyjne różnych urządzeń marki Welltec - koncentratorów tlenu, klimatyzatorów oraz oczyszczaczy powietrza. Praca nad zleceniem dla firmy Welltec składała się z kilku etapów. W pierwszej kolejności skupiliśmy się na zaproponowaniu koncepcji zdjęć oraz stworzeniu scenariusza dla zdjęć ilustracyjnych. Zaproponowaliśmy modeli oraz zadbaliśmy o odpowiednią scenografię. Po ustaleniu szczegółów przeszliśmy do etapu realizacji sesji zdjęciowych z udziałem modeli. Ostatnim etapem było przygotowanie graficzne zdjęć, dzięki czemu wykonane przez nas zdjęcia mogły być użyte przez zleceniodawcę na różnych nośnikach.

Zdjęcia ilustracyjne

Zdjęcia ilustracyjne to zdjęcia wykonywane na potrzeby m. in. kampanii reklamowych, prasy lub bloga. Na wykonanych przez nas zdjęciach ilustracyjnych przedstawiliśmy urządzenia marki Welltec w ich naturalnym otoczeniu - mieszkania i biura. Dzięki temu zabiegowi, potencjalni klienci z łatwością wyobrażą sobie produkty u siebie w domu. Zainscenizowane scenki przez modela ukazują pozytywne emocje jakie się rodzą podczas użytkowania urządzeń marki Welltec.

Gdzie użyto zdjęcia?

Wykonane przez nas zdjęcia koncentratorów tlenu, klimatyzatorów i oczyszczaczy powietrza, stanowią wartościowy content. Dzięki zdjęciom ilustracyjnym pokazane zostały produkty w ich naturalnym otoczeniu. Odegrane scenki ukazały codzienne użytkowanie produktów, przekazując szereg informacji dla potencjalnego klienta. Zdjęcia ilustracyjne zostały użyte m.in. w sklepie internetowym oraz w materiałach promocyjnych marki Welltec.

Mogą Cię zainteresować

Novo Nordisk – obsługa spotkania online
Zdjęcia reklamowe dla La Rive Body Mist #2
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.